Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
adidas GRAND COURT 2.0
Женски патики за тенис
Код на производ:
(GW9215)
adidas

adidas GRAND COURT 2.0

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална цена
4.588 ДЕН
Цена со попуст
3.670 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако имате само еден пар патики, тоа би можело да бидат adidas GRAND COURT 2.0 женските lifestyle патики. Овие патики со препознатливи adidas пруги ја одржуваат вашата игра остра и чиста. Cloudfoam Comfort перничето ја одржува внатрешноста мека и удобна. Комбинирајте ги со вашите омилени тренерки и фармерки и зачекорете во новиот ден со ентузијазам. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Синтетичко горниште Cloudfoam Comfort среден ѓон Текстилна внатрешност Гумен ѓон.
Подетално

Ако имате само еден пар патики, тоа би можело да бидат adidas GRAND COURT 2.0 женските lifestyle патики. Овие патики со препознатливи adidas пруги ја одржуваат вашата игра остра и чиста. Cloudfoam Comfort перничето ја одржува внатрешноста мека и удобна. Комбинирајте ги со вашите омилени тренерки и фармерки и зачекорете во новиот ден со ентузијазам. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетичко горниште
 • Cloudfoam Comfort среден ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY9255
  3.593 ДЕН
  Заштеда 40%
  5.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW6263
  3.830 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.788 ДЕН
  Помош