Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
NIKE Burrow SE
Женски папучи
Код на производ:
(DR8882-100)
NIKE

NIKE Burrow SE

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Burrow SE се женски папучи за супериорен комфор кој го заслужувате. Релаксацијата не оди без удобност. Овие папучи ќе ви обезбедат добар стил во вашите четири ѕида, но и несомнена удобност на која се радувате откако ќе ги завршите секојдневните обврски. Зимските денови исполнети со добри серии, филмови и ќебе сега се целосно комплетни кога вашите стапала се препуштаат на удобноста на руното. Ѓонот е исполнет со мека пена, а релјефниот ѓон ви овозможува безбедно движење на различни површини. Спецификација: Женски папучи Гумен ѓон Nike лого Горниште и внатрешен дел од руно .
Подетално

Nike Burrow SE се женски папучи за супериорен комфор кој го заслужувате. Релаксацијата не оди без удобност. Овие папучи ќе ви обезбедат добар стил во вашите четири ѕида, но и несомнена удобност на која се радувате откако ќе ги завршите секојдневните обврски. Зимските денови исполнети со добри серии, филмови и ќебе сега се целосно комплетни кога вашите стапала се препуштаат на удобноста на руното. Ѓонот е исполнет со мека пена, а релјефниот ѓон ви овозможува безбедно движење на различни површини.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Гумен ѓон
 • Nike лого
 • Горниште и внатрешен дел од руно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5
  6 36.5 23
  6.5
  7 38 24
  7.5
  8 39 25
  8.5
  9 40.5 26
  9.5
  10 42 27
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DR8882-600
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи BQ4632-011
  2.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош