Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY
Детски патики
Код на производ:
(GZ1161)
adidas

adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.888 ДЕН
Моментална цена
5.888 ДЕН
Цена со попуст
4.710 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY се полудлабоки детски патики за планинарење кои обезбедуваат лесно чувство и водоотпорна заштита. Удобноста на нозете ги прави среќни малите истражувачи. Земете го вашето малечко на планинарење со вас и овозможете му интересна авантура и беспрекорна удобност. Тие обезбедуваат лесно чувство со трајна поддршка и стисок за лесно преминување преку лизгави карпи и кал. Технологијата RAIN.READY ги одржува стапалата топли и обезбедува чувство на сувост при влажни услови, а полудлабокиот профил штити од удари во камења. Спецификација: Унисекс детски патики за планинарење Полудлабок профил Врвки Водоотпорно текстилно горниште Лесен EVA среден ѓон TPU заштитник од кал Traxion ѓон.
Подетално

adidas TERREX TRAILMAKER MID RAIN.READY се полудлабоки детски патики за планинарење кои обезбедуваат лесно чувство и водоотпорна заштита. Удобноста на нозете ги прави среќни малите истражувачи. Земете го вашето малечко на планинарење со вас и овозможете му интересна авантура и беспрекорна удобност. Тие обезбедуваат лесно чувство со трајна поддршка и стисок за лесно преминување преку лизгави карпи и кал. Технологијата RAIN.READY ги одржува стапалата топли и обезбедува чувство на сувост при влажни услови, а полудлабокиот профил штити од удари во камења.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики за планинарење
 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Водоотпорно текстилно горниште
 • Лесен EVA среден ѓон
 • TPU заштитник од кал
 • Traxion ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош