Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
adidas ADIZERO ADIOS 7
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GV7070)
adidas

adidas ADIZERO ADIOS 7

Претходна цена
8.788 ДЕН
Моментална цена
8.788 ДЕН
Цена со попуст
7.030 ДЕН
Заштеда: 1.758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADIZERO ADIOS 7 се женски патики за трчање направени од делумно рециклирани материјали. Поставете го вашиот нов личен рекорд во овие adidas патики за трчање. Мрежестиот горен дел во комбинација со супер-лесниот Lightstrike и издржливиот Lightstrike Pro среден ѓон обезбедува неверојатна удобност. TORSIONRODS додава мека цврстина што го зголемува преносот на енергија во секој чекор. Резултатот? Пар патики кои ви помагаат да трчате побрзо (и подолго) од кога било досега, додека се чувствувате свежо и силно. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Лесен мрежест горен дел Флексибилно чувство со поддршка во клучните области TORSIONRODS Lightstrike амортизација Пад на средниот ѓон: 8 mm (пета: 27 mm / преден дел на ногата: 19 mm) Continental™ гумен ѓон.
Подетално

adidas ADIZERO ADIOS 7 се женски патики за трчање направени од делумно рециклирани материјали. Поставете го вашиот нов личен рекорд во овие adidas патики за трчање. Мрежестиот горен дел во комбинација со супер-лесниот Lightstrike и издржливиот Lightstrike Pro среден ѓон обезбедува неверојатна удобност. TORSIONRODS додава мека цврстина што го зголемува преносот на енергија во секој чекор. Резултатот? Пар патики кои ви помагаат да трчате побрзо (и подолго) од кога било досега, додека се чувствувате свежо и силно.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен мрежест горен дел
 • Флексибилно чувство со поддршка во клучните области
 • TORSIONRODS
 • Lightstrike амортизација
 • Пад на средниот ѓон: 8 mm (пета: 27 mm / преден дел на ногата: 19 mm)
 • Continental™ гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY1689
  7.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.888 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош