Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
adidas SURU365 WTP
Детски патики
Код на производ:
(GY6678)
adidas

adidas SURU365 WTP

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2K 18 9.8
 • 3K 19 10.6
 • 4K 20 11.5
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Започнете ја забавата во игротеката во adidas SURU365 WTP детските унисекс патики за бебиња и мали деца. Со Дизни херојот, Вини Пу на едното јазиче и Тигарот на другото, ќе го воодушеват вашето малечко повторно и повторно. Големиот велкро ремен овозможува лесно облекување и соблекување. Горниот дел на adidas SURU365 WTP детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Велкро ремен Поширок модел Текстилно горниште Текстилна внатрешност Гумен ѓон.
Подетално

Започнете ја забавата во игротеката во adidas SURU365 WTP детските унисекс патики за бебиња и мали деца. Со Дизни херојот, Вини Пу на едното јазиче и Тигарот на другото, ќе го воодушеват вашето малечко повторно и повторно. Големиот велкро ремен овозможува лесно облекување и соблекување. Горниот дел на adidas SURU365 WTP детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро ремен
 • Поширок модел
 • Текстилно горниште
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2K 18 9.8
  3K 19 10.6
  4K 20 11.5
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош