Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
CHAMPION Primo
Машки патики
Код на производ:
(S22088-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Primo

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.154 ДЕН
Заштеда: 1.436 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 44 44 28.5
 • 45 45 29
 • 46 46 29.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion PRIMO се машки lifestyle патики кои гарантираат целодневна удобност. Патики со плиток профил кои лесно се вклопуваат во вашето секојдневие и ги исполнуваат вашите денови со удобност. Логото Champion ја додава естетиката на моделот. Ѓонот е изработен од филон, кој е изработен од EVA пена, па удобноста е загарантирана при секој чекор. Горниот дел е изработен од полиуретан и на тој начин ги прави патиките лесни и исклучително удобни за носење. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Champion лого.
Подетално

Champion PRIMO се машки lifestyle патики кои гарантираат целодневна удобност. Патики со плиток профил кои лесно се вклопуваат во вашето секојдневие и ги исполнуваат вашите денови со удобност. Логото Champion ја додава естетиката на моделот. Ѓонот е изработен од филон, кој е изработен од EVA пена, па удобноста е загарантирана при секој чекор. Горниот дел е изработен од полиуретан и на тој начин ги прави патиките лесни и исклучително удобни за носење.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  44 44 28.5
  45 45 29
  46 46 29.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош