Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
CHAMPION MERCUR
Код на производ:
(S32710-EM007)
CHAMPION

CHAMPION MERCUR

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.5
 • 39,5 39,5
 • 40 40 25.5
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Mercur длабоките lifestyle патики за девојчиња имаат модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите деца за зима во овој водоотпорен модел. Со дизајн и избор на бои, добивате обувки кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Зимските и есенските магии можат да траат цел ден во удобноста на Champion Mercur патиките кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој нивен чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и најлон обезбедува издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на место. Phylon и EVA овозможуваат удобно чувство додека момчињата ги развиваат своите вештини. Спецификација: Длабоки патики за девојчиња - lifestyle Длабок профил Водоотпорни Врвки Велкро ремен Украсени со Champion симболот Состав на горниот дел: полиуретан, најлон Ѓон: филон, ева, трп.
Подетално

Champion Mercur длабоките lifestyle патики за девојчиња имаат модерен спортски изглед. Подгответе ги вашите деца за зима во овој водоотпорен модел. Со дизајн и избор на бои, добивате обувки кои одлично се вклопуваат во секоја модна комбинација. Зимските и есенските магии можат да траат цел ден во удобноста на Champion Mercur патиките кои ги загреваат детските стапала и го поддржуваат секој нивен чекор. Горниот дел од синтетичката кожа и најлон обезбедува издржливост и удобност, а исто така лесно се одржува чист. Комбинацијата од врвки и велкро ремен го задржува глуждот цврсто на место. Phylon и EVA овозможуваат удобно чувство додека момчињата ги развиваат своите вештини.
Спецификација:

 • Длабоки патики за девојчиња - lifestyle
 • Длабок профил
 • Водоотпорни
 • Врвки
 • Велкро ремен
 • Украсени со Champion симболот
 • Состав на горниот дел: полиуретан, најлон
 • Ѓон: филон, ева, трп

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Outdoor
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  35,5
  36 36
  36,5
  37 37
  37,5 37,5
  38 38
  38,5 38,5
  39 39 24.5
  39,5
  40 40 25.5
  1
  Оставите оценка

  • tanja sukloska
   tanja sukloska

   20.10.2022. 13:46
  Помош