Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
NIKE ZoomX Zegama
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DH0623-002)
NIKE

NIKE ZoomX Zegama

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Цена со попуст
10.251 ДЕН
Заштеда: 1.139 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ZoomX Zega се машки патики за трчање. Дизајнирани за стабилност, помагаат да се намали заморот и да се заштитите од нерамнини, за да можете да продолжите да се трчате дури и кога теренот станува каллив и валкан. Без разлика дали се работи за стрмно и карпесто искачување, или непречено спуштање, чувствувајте се самоуверено каде ѝ да чекорите. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимална прозрачност додека внатрешната конструкција на петицата обезбедува стабилност на сите варијации на патеката. Лесниот среден Nike Zoom X ѓон е подигнат, за да ви обезбеди поголема заштита при подолги патеки. Подлабоките жлебови, нагласени со поголема празнина, обезбедуваат одлична влечна сила на сите терени. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежесто горниште Nike Zoom X Ѓон со длабоки жлебови.
Подетално

Nike ZoomX Zega се машки патики за трчање. Дизајнирани за стабилност, помагаат да се намали заморот и да се заштитите од нерамнини, за да можете да продолжите да се трчате дури и кога теренот станува каллив и валкан. Без разлика дали се работи за стрмно и карпесто искачување, или непречено спуштање, чувствувајте се самоуверено каде ѝ да чекорите. Мрежестиот горен дел обезбедува оптимална прозрачност додека внатрешната конструкција на петицата обезбедува стабилност на сите варијации на патеката. Лесниот среден Nike Zoom X ѓон е подигнат, за да ви обезбеди поголема заштита при подолги патеки. Подлабоките жлебови, нагласени со поголема празнина, обезбедуваат одлична влечна сила на сите терени.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежесто горниште
 • Nike Zoom X
 • Ѓон со длабоки жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош