Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
adidas Terrex Trailmaker R.Rdy
Детски патики
Код на производ:
(GZ1166)
adidas

adidas Terrex Trailmaker R.Rdy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете ја вратата за планинарење за вашиот мал истражувач, со adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY детските outdoor патики. Овие патики нудат лесно чувство на патиките за трчање и издржлива поддршка за одење по карпи и калливи површини. Горниот дел кој е прозрачен, додава слоеви кои се отпорни на триење и водоотпорна RAIN.RDY мембрана, која ги одржува малите стапала топли и суви во влажни услови. Спецификација: Плиток профил Врвки Водоотпорно горниште RAIN.RDY технологија Лесен EVA среден ѓон TPU штитници за кал.
Подетално

Отворете ја вратата за планинарење за вашиот мал истражувач, со adidas TERREX TRAILMAKER R.RDY детските outdoor патики. Овие патики нудат лесно чувство на патиките за трчање и издржлива поддршка за одење по карпи и калливи површини. Горниот дел кој е прозрачен, додава слоеви кои се отпорни на триење и водоотпорна RAIN.RDY мембрана, која ги одржува малите стапала топли и суви во влажни услови.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Водоотпорно горниште
 • RAIN.RDY технологија
 • Лесен EVA среден ѓон
 • TPU штитници за кал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош