Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
KRONOS Doti
Машки патики
Код на производ:
(KRF213M105-30)
KRONOS

KRONOS Doti

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39
39.5
40 40
40.5
41 41
41.5
42 42
42.5
43 43
43.5
44 44
44.5
45 45
45.5
46 46
46.5
47
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF203M104-30
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF211M108-01
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош