Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
NIKE Air Max Sc
Детски патики
Код на производ:
(CZ5358-003)
NIKE

NIKE Air Max Sc

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SC се детски lifestyle патики за тинејџери, со дизајн инспириран од патиките за трчање. Наследениот дизајн од тркачките патики во комбинација со модерни детали и перформанси на денешницата резултира со овие безвременски удобни lifestyle патики. Богатата мешавина на материјали обезбедува удобност и нежно ги обвиткува вашите стапала обезбедувајќи им го комфорот кој го заслужуваат. Кожата и комбинацијата од текстил и мрежа обезбедува издржлива конструкција на овие патики кои се прозрачни и удобни за носење во текот на целиот ден. Max Air единицата обезбедува лесно амортизирање на секој чекор, а средниот ѓон од пена придонесува за удобност и комфор. Гумениот ѓон се прилепува на различни површини и овозможува издржливо повеќенасочно движење. Спецификација: Детски lifestyle патики за тинејџери Состав: кожа, комбинација од текстил и мрежа Плиток профил Среден ѓон од пена Врзување со врвки Гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max SC се детски lifestyle патики за тинејџери, со дизајн инспириран од патиките за трчање. Наследениот дизајн од тркачките патики во комбинација со модерни детали и перформанси на денешницата резултира со овие безвременски удобни lifestyle патики. Богатата мешавина на материјали обезбедува удобност и нежно ги обвиткува вашите стапала обезбедувајќи им го комфорот кој го заслужуваат. Кожата и комбинацијата од текстил и мрежа обезбедува издржлива конструкција на овие патики кои се прозрачни и удобни за носење во текот на целиот ден. Max Air единицата обезбедува лесно амортизирање на секој чекор, а средниот ѓон од пена придонесува за удобност и комфор. Гумениот ѓон се прилепува на различни површини и овозможува издржливо повеќенасочно движење.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Состав: кожа, комбинација од текстил и мрежа
 • Плиток профил
 • Среден ѓон од пена
 • Врзување со врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош