Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Next Generation
NIKE Court Vision Next Generation
NIKE Court Vision Next Generation
NIKE Court Vision Next Generation
NIKE Court Vision Next Generation
NIKE Court Vision Next Generation
Машки патики
Код на производ:
(DN3577-003)
NIKE

NIKE Court Vision Next Generation

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Next Generation се машки lifestyle патики кои обезбедуваат одличен стил во комбинација со неверојатна удобност. Препуштете се на задоволството што ви го нуди овој модел. Гумениот ѓон ќе го придружува вашиот чекор од почеток до крај со удобност и пријатност. Полудлабокиот профил ќе ги прегрне вашите зглобови и ќе им даде дополнително чувство на заштита. Кожниот горен дел со дупчиња ќе ви го олесни одржувањето на стапалата свежи и протокот на воздух. Спецификација: Машки патики Гумен ѓон Кожен горен дел Nike Swoosh Врвки.
Подетално

Nike Court Vision Next Generation се машки lifestyle патики кои обезбедуваат одличен стил во комбинација со неверојатна удобност. Препуштете се на задоволството што ви го нуди овој модел. Гумениот ѓон ќе го придружува вашиот чекор од почеток до крај со удобност и пријатност. Полудлабокиот профил ќе ги прегрне вашите зглобови и ќе им даде дополнително чувство на заштита. Кожниот горен дел со дупчиња ќе ви го олесни одржувањето на стапалата свежи и протокот на воздух.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Nike Swoosh
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош