Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
adidas Sl20.3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GX6673)
adidas

adidas Sl20.3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.088 ДЕН
Моментална цена
8.088 ДЕН
Цена со попуст
6.470 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Стремете се кон прогрес секогаш кога ќе ги облечете adidas SL20.3 машките патики за трчање. Нивното горниште е зонирано за свиткување и поддршка, за да се обезбеди чувство на сигурност и удобност. Амортизираната LIGHTSTRIKE нуди долготрајна удобност и ви помага да го забрзате темпото. Гумениот ѓон нуди оптимално прилепување на различни површини. adidas SL20.3 машките патики за трчање се направени од Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Лесен мрежест горен дел LIGHTSTRIKE амортизација Гумен ѓон Тежина: 248 g Пад: 8 мм.
Подетално

Стремете се кон прогрес секогаш кога ќе ги облечете adidas SL20.3 машките патики за трчање. Нивното горниште е зонирано за свиткување и поддршка, за да се обезбеди чувство на сигурност и удобност. Амортизираната LIGHTSTRIKE нуди долготрајна удобност и ви помага да го забрзате темпото. Гумениот ѓон нуди оптимално прилепување на различни површини. adidas SL20.3 машките патики за трчање се направени од Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесен мрежест горен дел
 • LIGHTSTRIKE амортизација
 • Гумен ѓон
 • Тежина: 248 g
 • Пад: 8 мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9269
  10.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1727
  3.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.888 ДЕН
  Помош