Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DH7723-021)
NIKE

NIKE Streetgato

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Streetgato се детски патики со коив вашите деца секогаш ќе бидат подготвени за игра. Патики во кои ќе имаат уникатен поглед на светот и кои ќе ги издвојат од толпата. Горниот дел е изработен од кожа која одлично се прилепува на стапалото и му ја дава потребната цврстина. Модерниот дизајн и неверојатната функционалност се одлична препорака за сите љубители на спортот и овој спортски бренд. Редизајнираниот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на секој чекор.Спецификација: Детски патики Горен дел од свинска кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Streetgato се детски патики со коив вашите деца секогаш ќе бидат подготвени за игра. Патики во кои ќе имаат уникатен поглед на светот и кои ќе ги издвојат од толпата. Горниот дел е изработен од кожа која одлично се прилепува на стапалото и му ја дава потребната цврстина. Модерниот дизајн и неверојатната функционалност се одлична препорака за сите љубители на спортот и овој спортски бренд. Редизајнираниот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност на секој чекор.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Горен дел од свинска кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош