Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
Детски патики
Код на производ:
(DD1094-607)
NIKE

NIKE Revolution 6

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 6 патиките за бебиња се дизајнирани првенствено да обезбедат удобност на малите идни спортисти. Направени од 20% рециклирани материјали, тие се лесни и прозрачни за да вашите малечки можат да уживаат во играта цел ден. Велкро ремените и еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на патиките. Меката пена под стапалата создава добро амортизирање на секој чекор. Преклопот околу петицата обезбедува поддршка и стабилност за движења во различни насоки. Спецификација: Патики за бебиња Плиток профил Велкро ремени и еластични врвки Лесен и прозрачен горен дел Пена под стапалата.
Подетално

Nike Revolution 6 патиките за бебиња се дизајнирани првенствено да обезбедат удобност на малите идни спортисти. Направени од 20% рециклирани материјали, тие се лесни и прозрачни за да вашите малечки можат да уживаат во играта цел ден. Велкро ремените и еластичните врвки го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на патиките. Меката пена под стапалата создава добро амортизирање на секој чекор. Преклопот околу петицата обезбедува поддршка и стабилност за движења во различни насоки.
Спецификација:

 • Патики за бебиња
 • Плиток профил
 • Велкро ремени и еластични врвки
 • Лесен и прозрачен горен дел
 • Пена под стапалата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош