Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
Детски патики
Код на производ:
(DM4194-003)
NIKE

NIKE Downshifter 12

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Downshifter 12 се патики за тинејџери кои обезбедудваат целодневна удобност. Без разлика дали уживате во слободното време после училиште или се загревате за продуктивен тренинг, во овие патики ќе се чувствувате посигурни од кога било досега. Горниот прозрачен дел придонесува за лесно чувство, а гумениот ѓон обезбедува долготрајност. Производот е направен од најмалку 20% рециклирана содржина. Патиките со Downshifter 12 ѓон се полни со уште повеќе гума од претходните модели, бидејќи издржливоста никогаш не е доволна. Мекото газшите е исполнето со пена за безбеден, удобен и пријатен чекор. Спецификација: Детски патики за тинејџери Врвки Гумен ѓон Горен прозрачен дел .
Подетално

Nike Downshifter 12 се патики за тинејџери кои обезбедудваат целодневна удобност. Без разлика дали уживате во слободното време после училиште или се загревате за продуктивен тренинг, во овие патики ќе се чувствувате посигурни од кога било досега. Горниот прозрачен дел придонесува за лесно чувство, а гумениот ѓон обезбедува долготрајност. Производот е направен од најмалку 20% рециклирана содржина. Патиките со Downshifter 12 ѓон се полни со уште повеќе гума од претходните модели, бидејќи издржливоста никогаш не е доволна. Мекото газшите е исполнето со пена за безбеден, удобен и пријатен чекор.
Спецификација:

 • Детски патики за тинејџери
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен прозрачен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош