Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
adidas Terrex Speed Flow
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GZ4048)
adidas

adidas Terrex Speed Flow

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Моментална цена
7.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кога станува збор за trail трчање, опремата е клучна, и затоа adidas TERREX SPEED FLOW женските патики за трчање се дизајнирани да ве одржуваат стабилни. Трчањето по патека е врската помеѓу вас како возрасен кој сака да биде здрав и вашето внатрешно дете кое сака да се игра на отворено. Нивниот ѓон е изработен од Continental™ гума, која ви ји ја нуди поддршлата која ви е потребна за време на вашата авантура. Мрежестиот горен дел им овозможува на вашите стапала да дишат, додека поставениот јазик го прави вашето трчање поудобно. Спецификација: Плиток профил Врвки Отворено мрежесто горниште со шевови кои се отпорни на абење Перфориран EVA јазик Текстилна внатрешност Continental™ гумен ѓон Навалување: 8 mm.
Подетално

Кога станува збор за trail трчање, опремата е клучна, и затоа adidas TERREX SPEED FLOW женските патики за трчање се дизајнирани да ве одржуваат стабилни. Трчањето по патека е врската помеѓу вас како возрасен кој сака да биде здрав и вашето внатрешно дете кое сака да се игра на отворено. Нивниот ѓон е изработен од Continental™ гума, која ви ји ја нуди поддршлата која ви е потребна за време на вашата авантура. Мрежестиот горен дел им овозможува на вашите стапала да дишат, додека поставениот јазик го прави вашето трчање поудобно.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Отворено мрежесто горниште со шевови кои се отпорни на абење
 • Перфориран EVA јазик
 • Текстилна внатрешност
 • Continental™ гумен ѓон
 • Навалување: 8 mm

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош