Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV
Детски патики
Код на производ:
(DJ6039-600)
NIKE

NIKE NIKE FLEX RUNNER 2 TDV

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FLEX RUNNER се детски патики, дизајнирани за celodnevno задоволство на вашите бебиња. Комбинацијата на материјали во горниот дел обезбедува допир на светлина, прозрачност и ја одржува утринската свежина на малите стапала. Растегливиот дизајн на патиките го олеснува облекувањето со пријатно и безбедно чувство. Ременот во средината на стапалото, ременот на петата и кожата од страна го стабилизираат вклопувањето. Пенестиот среден ѓон дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Задниот дел на патиката има пена која дава дополнителна стабилност кога бебињата се движат во различни насоки. Флексибилниот ѓон од пена е дизајниран со жлебови за секој чекор да изгледа природно, што е особено важно за бебињата кои учат да одат. Спецификација: Детски патики за бебиња Состав : 52% кожа, 26% текстил и 22% синтетика Растеглив дизајн Јазиче за потпетици и јазик Nike лого Флексибилен ѓон .
Подетално

Nike FLEX RUNNER се детски патики, дизајнирани за celodnevno задоволство на вашите бебиња. Комбинацијата на материјали во горниот дел обезбедува допир на светлина, прозрачност и ја одржува утринската свежина на малите стапала. Растегливиот дизајн на патиките го олеснува облекувањето со пријатно и безбедно чувство. Ременот во средината на стапалото, ременот на петата и кожата од страна го стабилизираат вклопувањето. Пенестиот среден ѓон дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Задниот дел на патиката има пена која дава дополнителна стабилност кога бебињата се движат во различни насоки. Флексибилниот ѓон од пена е дизајниран со жлебови за секој чекор да изгледа природно, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња
 • Состав : 52% кожа, 26% текстил и 22% синтетика
 • Растеглив дизајн
 • Јазиче за потпетици и јазик
 • Nike лого
 • Флексибилен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош