Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
adidas Copa Sense 4 Tf
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GZ1370)
adidas

adidas Copa Sense 4 Tf

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Почувствувајте ја играта во adidas COPA SENSE.4 TF патики за фудбал. Сакајте ги вашите соиграчи. Почитувајте ги вашите ривали. Пред сè, направете топката да стане вашиот најдобар пријател. Удобниот горен дел на овие патики ги гушка стапалата со бескомпромисна удобност. Гумениот ѓон ви овозможува да се истакнете на површини со вештачка трева. adidas COPA SENSE.4 TF машките патики се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на користењето на пластичниот отпад.Спецификација: Дизајнирани за игра на вештачка трева Плиток профил Врвки Мек синтетички горен дел EVA среден ѓон.
Подетално

Почувствувајте ја играта во adidas COPA SENSE.4 TF патики за фудбал. Сакајте ги вашите соиграчи. Почитувајте ги вашите ривали. Пред сè, направете топката да стане вашиот најдобар пријател. Удобниот горен дел на овие патики ги гушка стапалата со бескомпромисна удобност. Гумениот ѓон ви овозможува да се истакнете на површини со вештачка трева. adidas COPA SENSE.4 TF машките патики се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата на adidas да се стави крај на користењето на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра на вештачка трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мек синтетички горен дел
 • EVA среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 27
  9 43 1/3 27.5
  9- 44 28
  10 44 2/3 28.5
  10- 45 1/3 29
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12-
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош