Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
adidas Eq21 Run
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GW6726)
adidas

adidas Eq21 Run

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.388 ДЕН
Моментална цена
5.388 ДЕН
Цена со попуст
4.310 ДЕН
Заштеда: 1.078 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поминете километри со adidas EQ21 RUN машките патики за трчање во неверојатна удобност. Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од секојдневното трчање. Мрежестиот горен дел ги одржува вашите стапала свежи и ладни додека се движите во текот на денот. Лесниот среден ѓон го ублажува секој ваш чекор, од првиот до последниот. adidas EQ21 RUN машките патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Geofit отвор TPU стабилизатор на потпетица Bounce среден ѓон со отскокнување Гумен ѓон.
Подетално

Поминете километри со adidas EQ21 RUN машките патики за трчање во неверојатна удобност. Кога трчањето е вашиот спорт, нема ништо што го сакате повеќе од секојдневното трчање. Мрежестиот горен дел ги одржува вашите стапала свежи и ладни додека се движите во текот на денот. Лесниот среден ѓон го ублажува секој ваш чекор, од првиот до последниот. adidas EQ21 RUN машките патики за трчање се направени од рециклирани материјали со високи перформанси со амбиција да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Geofit отвор
 • TPU стабилизатор на потпетица
 • Bounce среден ѓон со отскокнување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9250
  10.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1740
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош