Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
Детски патики
Код на производ:
(CW1621-008)
NIKE

NIKE React Vision

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојатната удобност која ќе ја почувствувате. Неверојатните форми добиени со преклопување на материјалите и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи. React пената во влошката, на работ и на јазикот дава удобност на секој чекор. Транспарентното засилување на петицата ви дава дополнителна поддршка и модерен изглед. Горниот дел е изработен од мрежест материјал. Гумениот ѓон со текстура се прилагодува на разни површини и не дозволува ногата да ви се лизга. СПЕЦИФИКАЦИИ: Боја: црна, сина, сива, розова Горен дел: мрежа Лого Swoosh на страна React пена во влошката, на работ и на јазикот Гумен ѓон со текстура .
Подетално

Nike REACT VISION се машки патики кои ќе сакате да ги носите секој ден поради неверојатната удобност која ќе ја почувствувате.

Неверојатните форми добиени со преклопување на материјалите и дизајнот ги прави овие патики атрактивни и впечатливи.

React пената во влошката, на работ и на јазикот дава удобност на секој чекор.

Транспарентното засилување на петицата ви дава дополнителна поддршка и модерен изглед.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал.

Гумениот ѓон со текстура се прилагодува на разни површини и не дозволува ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сина, сива, розова
 • Горен дел: мрежа
 • Лого Swoosh на страна
 • React пена во влошката, на работ и на јазикот
 • Гумен ѓон со текстура
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош