за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
adidas Run 70s
Код на производ: GW3663
adidas

adidas Run 70s

Код на производ: GW3663
Код на производителот: LWO16
adidas Run од 70s женските патики за трчање се комбинација од ретро вибрации и допир на модерност. Тие ви даваат спортски изглед, без да ја жртвуваат удобноста. Носете ги во оние денови кога сакате да ги извршите секојдневните обврски и да изгледате добро додека го правите тоа. Тие се вистинската дефиниција за опуштено и спортско. adidas Run 70s женските патики за трчање се направени од Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Плиток профил Врзување Горен дел од мрежа, текстил и велур Текстилна внатрешност Удобен среден ѓон Гумен ѓон.

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

4.488 ДЕН
4.488 ДЕН
3.590 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
 • 6 39 1/3 24.5
 • 6- 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Run од 70s женските патики за трчање се комбинација од ретро вибрации и допир на модерност. Тие ви даваат спортски изглед, без да ја жртвуваат удобноста. Носете ги во оние денови кога сакате да ги извршите секојдневните обврски и да изгледате добро додека го правите тоа. Тие се вистинската дефиниција за опуштено и спортско. adidas Run 70s женските патики за трчање се направени од Primegreen, рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел од мрежа, текстил и велур
 • Текстилна внатрешност
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики H00654
  2.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.088 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Run 70s
  Патики
  adidas Run 70s