Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex
Женски outdoor патики
Код на производ:
(GW1466)
adidas

adidas Terrex Trailmaker Gore-Tex

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.188 ДЕН
Моментална цена
8.188 ДЕН
Моментална цена
8.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направени за лесни прошетки и авантури на отворено, adidas TERREX TRAILMAKER GORE-TEX женските outdoor патики обезбедуваат лесно чувство при целодневно носење. Овие патики ја комбинираат респонзивноста на патиките за трчање со поддршката на патиките за trail. Водоотпорната GORE-TEX® мембрана ви овозможува да се движите и на влажни патеки со исто ниво на удобност како и на суви површини. Поширокиот преден дел и супер мекиот средниот EVA ѓон ви даваат неверојатна удобност. Гумениот Traxion ѓон обезбедува сигурно прилепување на површина. Спецификација: Плиток профил Врвки GORE-TEX® водоотпорна мембрана EVA среден ѓон TRAXION гумен ѓон.
Подетално

Направени за лесни прошетки и авантури на отворено, adidas TERREX TRAILMAKER GORE-TEX женските outdoor патики обезбедуваат лесно чувство при целодневно носење. Овие патики ја комбинираат респонзивноста на патиките за трчање со поддршката на патиките за trail. Водоотпорната GORE-TEX® мембрана ви овозможува да се движите и на влажни патеки со исто ниво на удобност како и на суви површини. Поширокиот преден дел и супер мекиот средниот EVA ѓон ви даваат неверојатна удобност. Гумениот Traxion ѓон обезбедува сигурно прилепување на површина.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • GORE-TEX® водоотпорна мембрана
 • EVA среден ѓон
 • TRAXION гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош