Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
NIKE Vitory One
Женски папучи
Код на производ:
(CN9676-103)
NIKE

NIKE Vitory One

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Victori One женските папучи со класичен дизајн се совршени за на плажа или за базен. Обезбедувајќи удобност и комфор, овие папучи имаат нова, полесна пена која обезбедува удобност. Обликуваното газиште го држи вашето стапало на место. Широкиот ремен на горниот дел е функционален исто толку колку е убав. Nike и Swoosh логоата на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот. Спецификација: Женски папучи Обликувано газиште.
Подетално

Nike Victori One женските папучи со класичен дизајн се совршени за на плажа или за базен. Обезбедувајќи удобност и комфор, овие папучи имаат нова, полесна пена која обезбедува удобност. Обликуваното газиште го држи вашето стапало на место. Широкиот ремен на горниот дел е функционален исто толку колку е убав. Nike и Swoosh логоата на ременот зборуваат многу за вашата наклонетост кон брендот.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Обликувано газиште

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5
  6 36.5 23
  6.5
  7 38 24
  7.5
  8 39 25
  8.5
  9 40.5 26
  9.5
  10 42 27
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош