Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
SKECHERS Light Storm 2.0
Детски патики
Код на производ:
(400150L-NVRD)
SKECHERS

SKECHERS Light Storm 2.0

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
3.192 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS LIGHT STORM 2.0 се детски патики за бебиња. SKECHERS е наградуван лидер во индустријата за обувки кој дизајнира, развива и продава lifestyle обувки. Горниот дел од синтетичка кожа и текстил обезбедува одлично прилепување на површина, удобност и супериорна прозрачност. Еластичните врвки и прилагодливиот ремен овозможуваат лесно персонализирање, а во комбинација со јазичето на петицата, овие патики лесно се облекуваат и соблекуваат. Целосната EVA пена во средниот ѓон обезбедува исклучителна удобност и комфор. Издржливиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашите малечки. Спецификација:Патики за бебињаГорен дел: вештачка кожаЕластични врвкиЈазиче на петицаЕVA пенаГумен ѓон.
Подетално

SKECHERS LIGHT STORM 2.0 се детски патики за бебиња. SKECHERS е наградуван лидер во индустријата за обувки кој дизајнира, развива и продава lifestyle обувки. Горниот дел од синтетичка кожа и текстил обезбедува одлично прилепување на површина, удобност и супериорна прозрачност. Еластичните врвки и прилагодливиот ремен овозможуваат лесно персонализирање, а во комбинација со јазичето на петицата, овие патики лесно се облекуваат и соблекуваат. Целосната EVA пена во средниот ѓон обезбедува исклучителна удобност и комфор. Издржливиот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашите малечки.
Спецификација:

 • Патики за бебиња
 • Горен дел: вештачка кожа
 • Еластични врвки
 • Јазиче на петица
 • ЕVA пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  26 26
  27 27
  28 28
  28,5 28.5
  29 29
  30 30
  31 31
  31,5 31.5
  32 32
  33 33
  33,5 33.5
  34 34
  35 35
  35,5 35.5
  36 36
  37 37
  37,5 37.5
  38 38
  38,5 38.5
  39 39
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 401650L-NVBL
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 402204L-BBLM
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 400150L-BKBL
  3.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.990 ДЕН
  Помош