Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Postmove Mid
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(GW5525)

Postmove Mid

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Црпејќи инспирација од кошаркарската adidas архива, adidas POSTMOVE MID патиките за кошарка се пресекот на спортот и стилот. Легендарните прекривки внесуваат ретро стил на оваа освежена верзија. Влошката Cloudfoam нуди трајна удобност, додека Geofit отворот ги обликува вашите глуждови за да создаде идеално вклопување. Спецификација: Полудлабок профил Врвки и велкро лепенки Горен дел од синтетичка кожа Текстилна постава Cloudfoam Super среден ѓон ¾ синтетички ѓон.
Подетално

Црпејќи инспирација од кошаркарската adidas архива, adidas POSTMOVE MID патиките за кошарка се пресекот на спортот и стилот. Легендарните прекривки внесуваат ретро стил на оваа освежена верзија. Влошката Cloudfoam нуди трајна удобност, додека Geofit отворот ги обликува вашите глуждови за да создаде идеално вклопување.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки и велкро лепенки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилна постава
 • Cloudfoam Super среден ѓон
 • ¾ синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош