Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS Classic
CROCS Classic
CROCS Classic
CROCS Classic
CROCS Classic
CROCS Classic
Детски папучи
Код на производ:
(207006-4JN)
CROCS

CROCS Classic

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • C5 20-21 12.3
 • C7 23-24 14
 • C9 25-26 15.7
 • C10 27-28 16.6
 • J1 32-33 20
 • J2 33-34 20.8
 • C11 28-29 17.4
 • J3 34-35 21.7
 • C12 29-30 18.3
 • J4 36-37 22.5
 • C13 30-31 19.1
 • J5 37-38 23.3
 • J6 38-39 24.2
 • C04 19-20 11.5
 • C06 22-23 13.2
 • C08 24-25 14.9
 • M01 M01
 • M02 M02
 • M03 M03
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Исто како и верзијата за возрасни, Crocs Classic детските кломпи нудат неверојатна удобност и поддршка. Благодарение на лесниот и издржлив Croslite™ материјал и обликуваниот дизајн, овие кломпи можат да се носат цел ден, секој ден. Ременот на задниот дел што може да се префрли напред нуди повеќе опции за носење и сигурно вклопување. Дозволете им на вашите девојчиња да уживаат во препознатливата удобност на Crocs. Спецификација: Лесни и флексибилни Лесни за одржување Заден ремен Ѓон од Croslite™ пена.
Подетално

Исто како и верзијата за возрасни, Crocs Classic детските кломпи нудат неверојатна удобност и поддршка. Благодарение на лесниот и издржлив Croslite™ материјал и обликуваниот дизајн, овие кломпи можат да се носат цел ден, секој ден. Ременот на задниот дел што може да се префрли напред нуди повеќе опции за носење и сигурно вклопување. Дозволете им на вашите девојчиња да уживаат во препознатливата удобност на Crocs.
Спецификација:

 • Лесни и флексибилни
 • Лесни за одржување
 • Заден ремен
 • Ѓон од Croslite™ пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CROCS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош