Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
NIKE Kyrie Flytrap 5
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CZ4100-101)
NIKE

NIKE Kyrie Flytrap 5

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Flytrap 5 унисекс патиките за кошарка ќе ви овозможат ненадејни, но стабилни промени на правецот на теренот. Zoom Air единицата на предната страна ја враќа енергијата што ја внесувате додека се обидувате да постигнете што е можно повеќе кошеви. Врвките се вкрстени за да ви обезбедат поголема стабилност. Гумениот надворешен ѓон ви помага да ја задржите контролата, без разлика во која насока се движите. Гумата се обвиткува околу страничните делови на патиките, за дополнителна сигурност. Лесниот мрежест горен дел обезбедува прозрачност и удобно се обвиткува околу вашето стапало. Спецификација: Zoom Air единица во предниот дел Гумен ѓон Мрежест горен дел.
Подетално

Nike Kyrie Flytrap 5 унисекс патиките за кошарка ќе ви овозможат ненадејни, но стабилни промени на правецот на теренот. Zoom Air единицата на предната страна ја враќа енергијата што ја внесувате додека се обидувате да постигнете што е можно повеќе кошеви. Врвките се вкрстени за да ви обезбедат поголема стабилност. Гумениот надворешен ѓон ви помага да ја задржите контролата, без разлика во која насока се движите. Гумата се обвиткува околу страничните делови на патиките, за дополнителна сигурност. Лесниот мрежест горен дел обезбедува прозрачност и удобно се обвиткува околу вашето стапало.
Спецификација:

 • Zoom Air единица во предниот дел
 • Гумен ѓон
 • Мрежест горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош