Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
NIKE Court Borough Low 2 SE
Детски патики
Код на производ:
(DM1218-100)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2 SE

Prosečna ocena:
4
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1C 1C
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 SE детските патики за бебиња и мали деца носат ретро изглед и забава со својот разигран дизајн. Свежи бои, симпатична графика и интересен дизајн на ѓонот ја носат летната атмосфера во нивното секојдневие. Горниот дел е изработен од кожа која е издржлива и лесна за чистење. Еластичните врвки и велкро лепенката го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на малите, немирни стапала. Гумениот ѓон со целосна должина обезбедува одлична влечна сила. Спецификација: Плиток профил Врвки Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 SE детските патики за бебиња и мали деца носат ретро изглед и забава со својот разигран дизајн. Свежи бои, симпатична графика и интересен дизајн на ѓонот ја носат летната атмосфера во нивното секојдневие. Горниот дел е изработен од кожа која е издржлива и лесна за чистење. Еластичните врвки и велкро лепенката го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на малите, немирни стапала. Гумениот ѓон со целосна должина обезбедува одлична влечна сила.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Biljana
   Biljana

   06.04.2023. 16:36
  Помош