Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER RIDER COMFORT BABY
RIDER RIDER COMFORT BABY
RIDER RIDER COMFORT BABY
RIDER RIDER COMFORT BABY
RIDER RIDER COMFORT BABY
RIDER RIDER COMFORT BABY
Детски сандали
Код на производ:
(82746-20729)
RIDER

RIDER RIDER COMFORT BABY

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20.5 20-21
 • 24.5 24-25
 • 20 20
 • 21 21
 • 21.5 21-22
 • 22 22
 • 22.5 22-23
 • 23 23
 • 23.5 23-24
 • 24 24
 • 25 25
 • 25.5 25-26
 • 26 26
 • 26.5 26-27
 • 27 27
 • 27.5 27-28
 • 28 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд RIDER
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
20.5 20-21
24.5 24-25
20 20
21 21
21.5 21-22
22 22
22.5 22-23
23 23
23.5 23-24
24 24
25 25
25.5 25-26
26 26
26.5 26-27
27 27
27.5 27-28
28 28
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош