Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER Speed Graphic
RIDER Speed Graphic
RIDER Speed Graphic
RIDER Speed Graphic
RIDER Speed Graphic
RIDER Speed Graphic
Машки папучи
Код на производ:
(11773-21332)
RIDER

RIDER Speed Graphic

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Rider Speed Graphic се машки папучи за рекреација на плажа или секојдневно носење. Имаат удобно гумено лежиште под кое има ПВЦ ѓон. Благодарение на материјалите кои се отпорни на ултравиолетовите зраци на сонцето, овие папучи се совршено издржливи. Имаат и антиалергиски својства, водоотпорни се и совршено лесни. Скокни во Rider Speed машките папучи и нека започне вашата летна авантура. Спецификација: Машки папучи Гумено лежиште Антиалергиски својства ПВЦ ѓон.
Подетално

Rider Speed Graphic се машки папучи за рекреација на плажа или секојдневно носење. Имаат удобно гумено лежиште под кое има ПВЦ ѓон. Благодарение на материјалите кои се отпорни на ултравиолетовите зраци на сонцето, овие папучи се совршено издржливи. Имаат и антиалергиски својства, водоотпорни се и совршено лесни. Скокни во Rider Speed машките папучи и нека започне вашата летна авантура.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Гумено лежиште
 • Антиалергиски својства
 • ПВЦ ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд RIDER
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40
  40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5
  47 47
  47.5
  48
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош