Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
NIKE Air Max Bolt
Детски патики
Код на производ:
(CW1626-006)
NIKE

NIKE Air Max Bolt

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.743 ДЕН
Заштеда: 1.247 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Bolt се детски патики инспирирани од трчањето, кои обезбедуваат квалитет и удобност во исто време. Фокусот во дизајнот на овие патики е на големото воздушно перниче, за да ви даде удобност и поддршка во текот на интензивните денови. Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест материјал и кожа, и истовремено обезбедува потпора и добра вентилација на стапалата. Средниот ѓон е направен од мека пена и содржи голема Max Air единица која ќе го амортизира секој ваш чекор. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Спецификација: Мрежест и кожен горен дел Max Air единица Гумен ѓон Врзување.
Подетално

Nike Air Max Bolt се детски патики инспирирани од трчањето, кои обезбедуваат квалитет и удобност во исто време. Фокусот во дизајнот на овие патики е на големото воздушно перниче, за да ви даде удобност и поддршка во текот на интензивните денови. Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест материјал и кожа, и истовремено обезбедува потпора и добра вентилација на стапалата. Средниот ѓон е направен од мека пена и содржи голема Max Air единица која ќе го амортизира секој ваш чекор. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини.
Спецификација:

 • Мрежест и кожен горен дел
 • Max Air единица
 • Гумен ѓон
 • Врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош