Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
NIKE Court Vision Low Next Nature
Женски патики
Код на производ:
(DH3158-102)
NIKE

NIKE Court Vision Low Next Nature

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Low Next Nature се новите женски lifestyle патики. Направени се од најмалку 20% рециклиран материјал, додека нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали што изгледаат како моделите од 80-тите. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површина. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Vision Low Next Nature се новите женски lifestyle патики. Направени се од најмалку 20% рециклиран материјал, додека нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали што изгледаат како моделите од 80-тите. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површина.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош