Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
IPANEMA ANATATOMIC COLORS
Женски апостолки
Код на производ:
(82591-22309)
IPANEMA

IPANEMA ANATATOMIC COLORS

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил. Спецификација: Женски апостолки – lifestyle Ipanema лого Заоблен дел во пределот на прстите и петиците Состав: 100% Flexpand.
Подетално

Ipanema ANATOMIC COLORS женските апостолки пристигнаа во широк спектар на бои, весело најавувајќи го летото. Едноставни, класични и тотално впечатливи. Заоблени во пределот на прстите и петиците, тие нудат дополнителна удобност. Изработени од издржлив материјал, ветуваат издржливост. За базен, плажа или жешкиот градски асфалт, овие апостолки ќе ви ја донесат свежината, удобноста и вибрациите на жешкиот Бразил.
Спецификација:

 • Женски апостолки – lifestyle
 • Ipanema лого
 • Заоблен дел во пределот на прстите и петиците
 • Состав: 100% Flexpand

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Апостолки
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35-36
  36 36
  36.5 36-37
  37 37
  37.5 37-38
  38 38
  38.5 38-39
  39 39
  39.5 39-40
  40 40
  40.5 40-41
  41 41
  41.5 41-42
  42 42
  42.5 42-43
  43 43
  44 44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош