Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
IPANEMA STREET II FEM
Женски папучи
Код на производ:
(83244-20766)
IPANEMA

IPANEMA STREET II FEM

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35-36
 • 36 36
 • 36.5 36-37
 • 37 37
 • 37.5 37-38
 • 38 38
 • 38.5 38-39
 • 39 39
 • 39.5 39-40
 • 40 40
 • 40.5 40-41
 • 41 41
 • 41.5 41-42
 • 42 42
 • 42.5 42-43
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изгледајте и чувствувајте се прекрасно во Ipanema STREET II FEM женските lifestyle папучи кои ја носат различноста на бразилската култура. Од жешките плажи на Рио до градските улици, ќе откриете дека модата и удобноста немаат граници. Со шарите и нијансите на овие влечки, можете да креирате стилови за сите прилики. Шарени и смели, или суптилни и пастелни? Изборот е твој. Спецификација: Горниште - синтетички Ѓон - синтетички.
Подетално

Изгледајте и чувствувајте се прекрасно во Ipanema STREET II FEM женските lifestyle папучи кои ја носат различноста на бразилската култура. Од жешките плажи на Рио до градските улици, ќе откриете дека модата и удобноста немаат граници. Со шарите и нијансите на овие влечки, можете да креирате стилови за сите прилики. Шарени и смели, или суптилни и пастелни? Изборот е твој.
Спецификација:

 • Горниште - синтетички
 • Ѓон - синтетички

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд IPANEMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35-36
  36 36
  36.5 36-37
  37 37
  37.5 37-38
  38 38
  38.5 38-39
  39 39
  39.5 39-40
  40 40
  40.5 40-41
  41 41
  41.5 41-42
  42 42
  42.5 42-43
  43 43
  44 44
  45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош