Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
NIKE Air Max Bella TR 5
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DD9285-600)
NIKE

NIKE Air Max Bella TR 5

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг комбинираат респонзивноста и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон, кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страничниот дел на стапалото, за да бидете безбедни и сигурни за време на тешките вежби. Еластичниот појас се интегрира со конструкција налик на чорап и со традиционален систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа ја обвиткува петицата за дополнителна издржливост. Подигнатите рабови го поддржуваат стапалото за време на страничните движења. Спецификација: Плиток профил Врвки и еластична лента Мрежест горнен дел Среден пенест ѓон Max Air единица Рамен гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Bella 5 женските патики за тренинг комбинираат респонзивноста и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон, кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страничниот дел на стапалото, за да бидете безбедни и сигурни за време на тешките вежби. Еластичниот појас се интегрира со конструкција налик на чорап и со традиционален систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа ја обвиткува петицата за дополнителна издржливост. Подигнатите рабови го поддржуваат стапалото за време на страничните движења.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и еластична лента
 • Мрежест горнен дел
 • Среден пенест ѓон
 • Max Air единица
 • Рамен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош