Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
NIKE Tanjun
Машки патики
Код на производ:
(DJ6258-002)
NIKE

NIKE Tanjun

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Tanjun машките lifestyle патики ви носат едноставност во нивното најдобро издание. Лесни, пријатни и удобни, овие патики се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Еластичниот горен дел се обликува според вашето стапало, за персонализирано вклопување. Средниот ѓон од пена и Waffle ѓонот нудат лесно амортизирање и прилепување на површини.Спецификација: Плиток профил Врвки Еластичен горен дел Среден ѓон од пена Waffle гумен ѓон Изработени од минимум 20% рециклиран материјал.
Подетално

Nike Tanjun машките lifestyle патики ви носат едноставност во нивното најдобро издание. Лесни, пријатни и удобни, овие патики се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Еластичниот горен дел се обликува според вашето стапало, за персонализирано вклопување. Средниот ѓон од пена и Waffle ѓонот нудат лесно амортизирање и прилепување на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Еластичен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Waffle гумен ѓон
 • Изработени од минимум 20% рециклиран материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош