Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
NIKE Offcourt
Женски папучи
Код на производ:
(BQ4632-604)
NIKE

NIKE Offcourt

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Offcourt се женски папучи со кои ќе бидете подготвени за летото. Offcourt Slide - сензационална, иновативна двослојна пена и меката постава обезбедуваат удобно и пријатно чувство при чекорење. Ѓонот е позајмен од прославениот Air Force 1 модел, така што добро се прилепува на површината и обезбедува соодветна влечна сила на различни површини. Двојната густина од Revive пената додава чувство на пријатност и стабилност под нозете. Изберете го вистинскиот лак за нокти и препуштете се на летниот шарм во овие удобни и атрактивни Nike женски папучи. Спецификација: Женски папучи – lifestyle Иновативна двослојна Revive пена Мека постава Лесно одржување.
Подетално

Nike Offcourt се женски папучи со кои ќе бидете подготвени за летото. Offcourt Slide - сензационална, иновативна двослојна пена и меката постава обезбедуваат удобно и пријатно чувство при чекорење. Ѓонот е позајмен од прославениот Air Force 1 модел, така што добро се прилепува на површината и обезбедува соодветна влечна сила на различни површини. Двојната густина од Revive пената додава чувство на пријатност и стабилност под нозете. Изберете го вистинскиот лак за нокти и препуштете се на летниот шарм во овие удобни и атрактивни Nike женски папучи.
Спецификација:

 • Женски папучи – lifestyle
 • Иновативна двослојна Revive пена
 • Мека постава
 • Лесно одржување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош