Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Reebok Reebok Nano X2
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(GW5150)
Reebok

Reebok Reebok Nano X2

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Моментална цена
7.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подигнете го вашиот тренинг на повисоко ниво. Облечете ги овие Reebok патики за да останете сигурни во или надвор од теретана. Овој модел се одликува со прозрачно Flexweave® издржливо горниште, со неверојатна поддршка за стабилно движење во секоја насока. Надворешниот гумен ѓон кој е стратешки поставен ви овозможува сигурност и потпора.Спецификација: Regular fit Flexweave® текстилно горниште Врзување со врвки Овој модел е лесен, прозрачен и издржлив Подржувачка структура.
Подетално

Подигнете го вашиот тренинг на повисоко ниво. Облечете ги овие Reebok патики за да останете сигурни во или надвор од теретана. Овој модел се одликува со прозрачно Flexweave® издржливо горниште, со неверојатна поддршка за стабилно движење во секоја насока. Надворешниот гумен ѓон кој е стратешки поставен ви овозможува сигурност и потпора.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Flexweave® текстилно горниште
 • Врзување со врвки
 • Овој модел е лесен, прозрачен и издржлив
 • Подржувачка структура

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 33.5 20.5
  4 34 21
  4.5 34.5 21.5
  5 35 22
  5.5 35.5 22.5
  6 36 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 38.5 25
  8.5 39 25.5
  9 40 26
  9.5 40.5 26.5
  10 41 27
  10.5 42 27.5
  11 42.5 28
  11.5 43 28.5
  12 44 29
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош