Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
adidas Vs Pace
Машки патики
Код на производ:
(B74494)
adidas

adidas Vs Pace

Претходна цена
3.588 ДЕН
Моментална цена
3.588 ДЕН
Цена со попуст
2.332 ДЕН
Заштеда: 1.256 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8,5 42 2/3 26.3
 • 9,5 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10,5 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas VS PACE се машки патики за секојдневно носење, инспирирани од дизајнот на кошаркарските модели. Благодарение на класичниот, минималистички дизајн, тие се вклопуваат во спортски и други видови неформални комбинации на облека. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и е лесен за одржување. На страните дискретно се гледаат препознатливите 3 adidas пруги. Ѓонот е изработен од отпорна и еластична вулканизирана гума, позната по својата издржливост. adidas VS PACE машките патики се непогрешлив избор за љубителите на едноставноста, удобноста и класичниот стил на облекување. Спецификација: Машки патики – lifestyle Горен дел од синтетичка кожа Врвки Гумен ѓон.
Подетално

adidas VS PACE се машки патики за секојдневно носење, инспирирани од дизајнот на кошаркарските модели. Благодарение на класичниот, минималистички дизајн, тие се вклопуваат во спортски и други видови неформални комбинации на облека. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и е лесен за одржување. На страните дискретно се гледаат препознатливите 3 adidas пруги. Ѓонот е изработен од отпорна и еластична вулканизирана гума, позната по својата издржливост. adidas VS PACE машките патики се непогрешлив избор за љубителите на едноставноста, удобноста и класичниот стил на облекување.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8,5 42 2/3 26.3
  9,5 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10,5 45 1/3 28
  11 46 28.4
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1745
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.212 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.588 ДЕН
  Помош