Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
SKECHERS Unicorn Dreams
Детски сандали
Код на производ:
(302682N-PKMT)
SKECHERS

SKECHERS Unicorn Dreams

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Разубавете го денот на вашето девојче со малку магија, со детски сандали за девојчиња Skechers Unicorn Dreams. Овие лесни сандали имаат омбре горен дел од сатен и мрежеста ткаенина, нудејќи ја сета воздухопловност и допир на забава. Удобното газиште обезбедува сигурен чекор за вашето девојче, додека прилагодливите ленти со велкро обезбедуваат безбедност за мали и немирни стапала. Спецификација: Горен дел од сатен и мрежеста ткаенина Удобно газиште Прилагодливи Velcro ремени Поддржувачки среден ѓон со одлична апсорпција на удари Флексибилен ѓон Лого на Skechers и Unicorn Dreams.
Подетално

Разубавете го денот на вашето девојче со малку магија, со детски сандали за девојчиња Skechers Unicorn Dreams. Овие лесни сандали имаат омбре горен дел од сатен и мрежеста ткаенина, нудејќи ја сета воздухопловност и допир на забава. Удобното газиште обезбедува сигурен чекор за вашето девојче, додека прилагодливите ленти со велкро обезбедуваат безбедност за мали и немирни стапала.
Спецификација:

 • Горен дел од сатен и мрежеста ткаенина
 • Удобно газиште
 • Прилагодливи Velcro ремени
 • Поддржувачки среден ѓон со одлична апсорпција на удари
 • Флексибилен ѓон
 • Лого на Skechers и Unicorn Dreams

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд SKECHERS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Наталија Блажевски
   Наталија Блажевски

   30.05.2022. 23:11
  • Aleksandra Atanasova
   Aleksandra Atanasova

   20.05.2022. 08:40
  Помош