Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
UNDER ARMOUR Charged Rogue 3
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024877-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Rogue 3

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Rogue 3 се машки патики за трчање кои ќе ви бидат идеален сојузник на патеката. Дизајнирани се за неутрални тркачи на кои им е потребна рамнотежа, флексибилност и поддршка. Лесната и воздушна мрежеста конструкција на горништето, изработена од материјал со врвен квалитет обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Меката влошка носи дополнителна удобност, а обложена петицата ви овозможува амортизација онаму каде што ви е најпотребна. Со Charged Cushioning® технологијата во средниот ѓон, која ја компресира пената и е значително поцврста на петицата, вашите стапала се обезбедуваат со удобност и обновување на енергијата. Гумената подлога ги таргетира сите клучни области на стапалото, обезбедува одлично прилепување на површина и ја зголемува долготрајноста на патиките. Машките патики Under Armour Charged Rogue обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Без разлика дали трчате професионално или рекреативно, овие машкипатики за трчање се вашиот совршен избор. Спецификација: Машки патики за трчање Мека влошка Среден ѓон со Charged Cushioning® пена За тркачи со неутрална пронација Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour Charged Rogue 3 се машки патики за трчање кои ќе ви бидат идеален сојузник на патеката. Дизајнирани се за неутрални тркачи на кои им е потребна рамнотежа, флексибилност и поддршка. Лесната и воздушна мрежеста конструкција на горништето, изработена од материјал со врвен квалитет обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Меката влошка носи дополнителна удобност, а обложена петицата ви овозможува амортизација онаму каде што ви е најпотребна. Со Charged Cushioning® технологијата во средниот ѓон, која ја компресира пената и е значително поцврста на петицата, вашите стапала се обезбедуваат со удобност и обновување на енергијата. Гумената подлога ги таргетира сите клучни области на стапалото, обезбедува одлично прилепување на површина и ја зголемува долготрајноста на патиките. Машките патики Under Armour Charged Rogue обезбедуваат уште поголема мекост и удобност, со максимална поддршка и стабилност. Без разлика дали трчате професионално или рекреативно, овие машкипатики за трчање се вашиот совршен избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Мека влошка
 • Среден ѓон со Charged Cushioning® пена
 • За тркачи со неутрална пронација
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош