Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
NIKE Revolution 6
Код на производ:
(DD1094-608)
NIKE

NIKE Revolution 6

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 6 детските патики имаат уште помеки пенести влошки во споредба со претходниот модел. Направени се од 20% рециклирана содржина. Овие лесни и прозрачни патики се идеални за сите активности на вашиот најмал член од семејство. Дополнителен кожен слој во пределот на прстите ги прави патиките поиздржливи. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност. Гумениот ѓон обезбедува оптимална тракција на различни површини и му овозможува на малото стапало природно да се свиткува. Преку еластичните врвки се наоѓаат велкро ремен кој го олеснува соблекувањето и облекувањето на патиките. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велрко ремен Мека влошка Гумен ѓон.
Подетално

Nike Revolution 6 детските патики имаат уште помеки пенести влошки во споредба со претходниот модел. Направени се од 20% рециклирана содржина. Овие лесни и прозрачни патики се идеални за сите активности на вашиот најмал член од семејство. Дополнителен кожен слој во пределот на прстите ги прави патиките поиздржливи. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност. Гумениот ѓон обезбедува оптимална тракција на различни површини и му овозможува на малото стапало природно да се свиткува. Преку еластичните врвки се наоѓаат велкро ремен кој го олеснува соблекувањето и облекувањето на патиките.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велрко ремен
 • Мека влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош