Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-016)
NIKE

NIKE Air Max Excee

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.690 ДЕН
Моментална цена
7.690 ДЕН
Моментална цена
7.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee се машки lifestyle патики кои комбинираат класична Air Max силуета и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90 . Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа за да го прикаже наследениот дизајн што е можно поверно. Мрежестите панели на горниот дел овозможуваат оптимален проток на воздух и на тој начин ја задржуваат свежината на вашите стапала. Видливата Air Max единица и средниот пенест ѓон обезбедуваат совршена удобност и леснотија на движење. Издржливиот гумен ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги Nike Air Max Excee машките lifestyle патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн. Спецификација: Машки lifestyle патики Горен дел: кожа, синтетика, текстил AirMax единица на петицата Мрежест прозрачен материјал Гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max Excee се машки lifestyle патики кои комбинираат класична Air Max силуета и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90 . Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа за да го прикаже наследениот дизајн што е можно поверно. Мрежестите панели на горниот дел овозможуваат оптимален проток на воздух и на тој начин ја задржуваат свежината на вашите стапала. Видливата Air Max единица и средниот пенест ѓон обезбедуваат совршена удобност и леснотија на движење. Издржливиот гумен ѓон, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува и долготрајност на овие Nike патики. Изберете ги Nike Air Max Excee машките lifestyle патики и уживајте во целодневната удобност и нивниот атрактивен дизајн.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Горен дел: кожа, синтетика, текстил
 • AirMax единица на петицата
 • Мрежест прозрачен материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош