Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
NIKE Nike Court Vision Low Next Nature
Женски патики
Код на производ:
(DH3158-100)
NIKE

NIKE Nike Court Vision Low Next Nature

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ги новите Nike Court Vision Low Next Nature женските lifestyle патики. Значи, вие сте заљубени во класичниот изглед на кошарката од 80-тите, но имате и почит кон брзата култура на денешната игра. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали кои изгледаат како моделите од 80-тите. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површини. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Гумен ѓон.
Подетално

Запознајте ги новите Nike Court Vision Low Next Nature женските lifestyle патики. Значи, вие сте заљубени во класичниот изглед на кошарката од 80-тите, но имате и почит кон брзата култура на денешната игра. Направени од најмалку 20% рециклиран материјал, нивното остро горниште со зашиени слоеви е инспирирано од изгледот на старата, добра кошарка. Користејќи комбинација од вистинска и синтетичка кожа, дизајнот користи материјали кои изгледаат како моделите од 80-тите. Гумениот ѓон обезбедува издржливост и одлично прилепување на површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош