Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
adidas Terrex Sumra
Код на производ:
(FV0834)
adidas

adidas Terrex Sumra

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX SUMRA машките outdoor сандали се направени за да ја задржат вашата сила и да го заштитат вашето стапало при долги прошетки. Овие сандали ќе ги опуштат вашите стапала и ќе им дадат удобност и пријатност. Совршени се за топлите летни денови и долгите патеки. Прилагодливите ремени ви овозможуваат да ги оптимизирате за различни типови на површини и растојанија. За сите оние кои се љубители на планинарењето, TERREX SUMRA машките outdoor сандали се вистинскиот избор. Спецификација: Лесен среден EVA ѓон Continental гумен ѓон Текстилен горен дел.
Подетално

adidas TERREX SUMRA машките outdoor сандали се направени за да ја задржат вашата сила и да го заштитат вашето стапало при долги прошетки.

Овие сандали ќе ги опуштат вашите стапала и ќе им дадат удобност и пријатност. Совршени се за топлите летни денови и долгите патеки. Прилагодливите ремени ви овозможуваат да ги оптимизирате за различни типови на површини и растојанија. За сите оние кои се љубители на планинарењето, TERREX SUMRA машките outdoor сандали се вистинскиот избор.
Спецификација:

 • Лесен среден EVA ѓон
 • Continental гумен ѓон
 • Текстилен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сандали
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош