Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
ELLESSE GIna
Женски патики
Код на производ:
(ELF221F127-70)
ELLESSE

ELLESSE GIna

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.749 ДЕН
Заштеда: 941 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со едноставен дизајн и пастелни бои, Ellesse Gina женските lifestyle патики ќе станат вашиот омилен пар оваа пролет. Истовремено класични и необични, ќе дадат интересен печат на секоја ваша комбинација на облека. Малку пообемниот ѓон го нагласува вашиот цврст став, додека пастелната боја ја нагласува вашата женственост. Лесно се комбинираат со сите комбинации и стилови на облека, и затоа се идеални за секој ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врзување со врвки Ѓон на платформа Ellesse лого.
Подетално

Со едноставен дизајн и пастелни бои, Ellesse Gina женските lifestyle патики ќе станат вашиот омилен пар оваа пролет. Истовремено класични и необични, ќе дадат интересен печат на секоја ваша комбинација на облека. Малку пообемниот ѓон го нагласува вашиот цврст став, додека пастелната боја ја нагласува вашата женственост. Лесно се комбинираат со сите комбинации и стилови на облека, и затоа се идеални за секој ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Ѓон на платформа
 • Ellesse лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5 36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5 41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  44.5
  45 45
  Остави оценка

  • Vladimir Sekuloski
   Vladimir Sekuloski

   13.08.2022. 21:51

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF201F103-10
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF201F103-01
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ELF221F124-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.490 ДЕН
  Помош