Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
NIKE City Rep TR
Женски патики
Код на производ:
(DA1351-656)
NIKE

NIKE City Rep TR

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.817 ДЕН
Заштеда: 673 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike City Rep TR се издржливи и флексибилни женски патики за тренинг. Горниот дел на патиката е зајакнат со дополнителни слоеви за да го издржи вашиот напорен тренинг на отворено. Пената го омекнува секој ваш чекор, а страничните засилувања придонесуваат за безбедност при промена на насоката. Гумениот ѓон добро се прилепува на различни површини. Зголемете го интензитетот на следниот тренинг во овие женски патики.Спецификација: Горништето е зајакнато со дополнителни слоеви Мека пена Гумен ѓон.
Подетално

Nike City Rep TR се издржливи и флексибилни женски патики за тренинг. Горниот дел на патиката е зајакнат со дополнителни слоеви за да го издржи вашиот напорен тренинг на отворено. Пената го омекнува секој ваш чекор, а страничните засилувања придонесуваат за безбедност при промена на насоката. Гумениот ѓон добро се прилепува на различни површини. Зголемете го интензитетот на следниот тренинг во овие женски патики.
Спецификација:

 • Горништето е зајакнато со дополнителни слоеви
 • Мека пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош