Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
NIKE Court Borough 2
Детски патики
Код на производ:
(CD7784-110)
NIKE

NIKE Court Borough 2

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough 2 се патики за бебиња. Тие се карактеризираат со мека и издржлива кожа, лесна за одржување, која обезбедува супериорен изглед и чувство. Еластичните врвки во комбинација со велкро ремените обезбедуваат сигурно држење на стапалото и овозможуваат лесно обување и соблекување. Велкро ременот го фиксира стапалото и дава дополнителна удобност и безбедност. Меките делови околу јазикот и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето. стапалата. Вашите бебиња ќе уживаат во целодневна удобност, а вие ќе уживате во атрактивниот дизајн на овие Nike патики. Спецификација: Детски патики Комбинација на врвки и велкро ремени Флексибилен гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough 2 се патики за бебиња. Тие се карактеризираат со мека и издржлива кожа, лесна за одржување, која обезбедува супериорен изглед и чувство. Еластичните врвки во комбинација со велкро ремените обезбедуваат сигурно држење на стапалото и овозможуваат лесно обување и соблекување. Велкро ременот го фиксира стапалото и дава дополнителна удобност и безбедност. Меките делови околу јазикот и глуждот обезбедуваат дополнителна удобност. Жлебовите во ѓонот овозможуваат флексибилност и природност на движењето. стапалата. Вашите бебиња ќе уживаат во целодневна удобност, а вие ќе уживате во атрактивниот дизајн на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Комбинација на врвки и велкро ремени
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 24 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош