Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
Детски патики
Код на производ:
(CZ5361-201)
NIKE

NIKE Air Max SC

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SC се патики за бебиња се патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за воздух го омекнува првиот чекор на бебето, додека пенестиот среден ѓон дополнително го зголемува нивото на удобност. Гумен ѓон добро се прилепува на секоја површина. Еластичните врвки и велкро ременот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Патики за бебиња Еластични врвки и велкро ремен Горен дел: кожа, текстил, мрежест Среден ѓон од пена Air единица Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max SC се патики за бебиња се патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за воздух го омекнува првиот чекор на бебето, додека пенестиот среден ѓон дополнително го зголемува нивото на удобност. Гумен ѓон добро се прилепува на секоја површина. Еластичните врвки и велкро ременот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Патики за бебиња
 • Еластични врвки и велкро ремен
 • Горен дел: кожа, текстил, мрежест
 • Среден ѓон од пена
 • Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош